Доброго мирного дня.
1. Робіть помірні навантаження та орієнтуйтеся на власне самопочуття.
При поганому самопочутті вправи виконувати ЗАБОРОНЕНО !!!!
2.Обирайте зручний одяг та взуття для виконання фізичних вправ.
3.Займайтеся фізичними вправами тільки у приміщеннях, де достатньо місця, подалі від меблів та предметів з гострими кутами (для уникнення травм).
ТЕМА УРОКУ.
Інструктаж з ТБ.
ЗРВ. Зв’язка №1 “Веселі шикування”. Комплекс вправ №1 “Мріємо на здоров’я”.
Комплекс дихальних вправ зі звуковим акцентом №1 “Звіри та люди”.
Зв’язки вправ на покращення носового дихання з елементами самомасажу №1 “Сила природи”
ПОЧИНАЄМО!!
ЗАВДАННЯ№1.
СТРЕТЧИНГ. або по-простому розтяжка, як блок вправ, зустрічається практично у всіх видах спорту. Це й не дивно, адже розігріті й еластичні м'язи - знижують рівень травматизму до мінімуму. Так як раніше ми вже писали про користь стретчинг, його види та особливості, тому щоб не повторюватися, ми перейдемо до основної мети: які вправи виконувати новачкам, щоб зробити своє тіло гнучким, як правильно, а головне - безпечно, тренуватися?
Стретчинг - фітнес напрям, який вимагає особливої обережності в процесі вибору виду та виконання вправ. Заняття дозволяють відчути кожен м'яз свого тіла. Тому, якщо раніше не займалися нічим навіть приблизно схожим, наприклад, йогою, гімнастикою або танцями, то перші заняття краще проводити під наглядом інструктора. Якщо ж впевненість у власних силах і відчуттях м'язів свого тіла висока, то можна починати займатися вдома.
Для комфортних тренувань необхідно придбати килимок або гімнастичний мат, зручний та еластичний одяг.
1.Розтяжка рук. Піднімуть руки вгору (вправу можна виконувати сидячи або стоячи), зігніть руки в ліктях. Однією рукою візьміться за лікоть інший і потягніть. Долоня руки яку тягнете повинна знаходитися в районі хребта. Після виконання вправи для кожної руки спробуйте з'єднати їх у замок за спиною.
2.Розтяжка спини. Стати рівно, ноги на ширині плечей, носки повернуті всередину. Перед собою поставе стілець зі спинкою, руки покладіть на спинку та вигніть спину, голова при цьому повинна бути паралельно поверхні, опускати вниз не можна.
3.Нахили вперед сидячи із зімкнутими ногами. Сидіти потрібно на твердій поверхні з витягнутими ногами. Далі необхідно повільно нахиляти корпус вперед, дотягнувшись руками до стоп й обхопивши їх - спробувати опустити корпус на ноги.
4.Нахили вперед сидячи з розведеними ногами. По завершенню попередньої вправи, міняти положення не варто, необхідно розвести ноги максимально широко і також опускати корпус, намагаючись торкнутися підлоги грудьми.
5.Нахили сидячи в сторону. Початкове положення: сидячи на підлозі, ноги розведені в сторони. Одну ногу, наприклад, праву, не піднімаючи вгору, зігнути в коліні і впертися стопою в стегно другої ноги. Ліву руку покласти на праве коліно, праву руку підняти вгору і почати нахил в бік. Носок правої ноги повинен тягнутися до корпусу. По закінченню - змінити ногу.
Коментарі
Дописати коментар