гурток з волейболу 5-6 клас .дістанційне навчання.02.05-06.05.22

  ДОБРОГО ДНЯ, ЛЮБІ УЧНІ!

 ВІТАЮ ВАС НА УРОЦІ ГУРТКА З ВОЛЕЙБОЛУ,ЯКИЙ ВИ СПРОБУЄТЕ ПРОТИ САМОСТІЙНО.



тема уроку. 1.зрв.2. комплекс вправ на координацію рухів.3.базова техніка волейболу.4 дивимось -ліга чемпіонів з волейболу.

Починаїмо разминатися!!!!


2.базова техніка волейболу.

1.Освойте основну волейбольну стійку. 
При грі у волейбол слід приймати основну стійку. Встаньте, розставте ноги на ширині плечей і трохи зігніть їх у колінах. При цьому вага тіла повинна припадати в основному на шкарпетки (точніше, на подушечки стоп), щоб ви були готові до швидких рухів. [2] Руки слід вільно тримати собі.



2.Потренуйтеся пересуватися, ковзаючи ногами по землі.
 Часто у волейболі потрібно швидко пересуватися з боку на бік. Щоб звести до мінімуму кількість рухів (і енергію, що витрачається), ковзайте ногами в сторони. Прийміть основну стійку та переміщайтеся в сторони прямої лінії. При цьому тримайте ноги напівзігнутими та пригинайтеся до землі. [3]
  • Не схрещуйте ноги, коли ковзаєте по підлозі, щоб не спіткнутися і не впасти.
  • Як тільки ви навчитеся ковзати ногами по підлозі, почніть включати цей рух в
  • інші дії, наприклад, передачу пасу партнеру команди.


3.Навчіться подавати м'яч.
У волейболі м'яч подається із далекого кута майданчика. Після удару м'яч має перелетіти через сітку. Таким чином, він вводиться в гру. Щоб подати м'яч, спочатку підкиньте його однією рукою у повітря. Другу руку підніміть над головою, щоб вдарити нею у середину м'яча. Повністю витягніть руку і бийте по м'ячу прямою рукою. У момент удару м'яч має бути перед вами. Після удару слід продовжувати рух рукою вперед та вниз. При подачі необхідно також працювати ногами - від цього залежить сила удару і навіть те, чи м'яч перелетить через сітку. Можна почати рух як з ноги за ударної руки, і з протилежної ноги. Якщо ви починаєте з ноги на боці ударної руки, вам доведеться зробити перед ударом ще один крок і виставити вперед протилежну ногу. Якщо ж ви починаєте рухатися з протилежної ноги, слід просто підкинути м'яча і нахилитися вперед для удару. Перевірте, який варіант вам підходить, і відпрацюйте координацію рухів.


4.Навчіться віддавати пас.
 Прийміть основну стійку, доки м'яч летить вниз. Встаньте відразу ж за тим місцем, куди має приземлитися м'яч. Чим раніше ви будете готові вдарити по м'ячу, тим більше часу ви залишитеся на остаточні приготування.
  • Зчепить руки перед собою і зведіть лікті ближче один до одного. Охопіть пальцями однієї руки тильну сторону другої долоні та зведіть разом великі пальці. Не змахуйте руками - натомість при передачі пасу поворухніть плечима.
  • Щоб послати м'яч у правильному напрямку, використовуйте м'язи корпусу та нижню половину тіла.

  • 5.Навчіться перекидати м'яч партнеру.
  •  Даний маневр полягає в тому, що один із гравців приймає м'яч і підкидає його для того, щоб партнер завдав атакуючого удару. Підніміть руки вище за голову. Зведіть кінчики пальців разом, а потім розведіть долоні в сторони, щоб між ними було достатньо простору для волейбольного м'яча. Коли м'яч перелетить через сітку або вам віддасть пас партнер по команді, піднирніть під м'яч і підкиньте його кінчиками пальців. [6]
    • Не торкайтеся м'яча долонями. При правильному виконанні даного прийому м'яча повинні торкнутися лише кінчики великих, вказівних та середніх пальців.
    • Спочатку слід правильно розмістити руки, щоб м'яч торкнувся кінчиків пальців. Коли м'яч опиниться на ваших пальцях і ви відчуєте, що він досяг рівноваги, пружиною розпряміть руки та перекиньте його партнеру.


    • 6.Розвійте своє почуття часу.

    •  У волейболі необхідно постійно стежити за м'ячем та знати, коли слід передати пас, завдати атакуючого удару або перекинути м'яч через сітку. Розвинене почуття часу дозволить вам успішніше діяти у захисті.
      • Розвивайте почуття часу за допомогою спеціальних вправ, таких як блокування м'яча над сіткою. Щоб успішно провести блокування м'яча, необхідно уважно стежити як за ним, так і рухами інших гравці
      • Дивимося на  картинку  і виконуємо впорави.
    3.
    • Виконуйте 2 сети по 10-15 повторень кожної вправи. Між кожною вправою - хвилина відпочинку. 

    • 1. Мостик з підняттям однієї ноги

      2. Присідання

       

      Уявіть, ніби сідаєте на стілець, "зависаючи" стегнами в повітрі і ніби штовхаєте їх назад.

      3. Відтискання

       

      Роблячи відтискання, стежте, щоб не прогиналася нижня частина спини та сідниці та дивіться, аби лікті були під кутом 45 градучів.

      4. Ходьба з випадами

       

      Стопи разом, тоді крок вперед, роблячи випад правою ногою. Поверніться на позицію, повторіть на іншу ногу.

      5. Ще один вид відтискань

       

      Найбільше в цій вправі працюють руки.

      Нахиляючись, голова має опускатися між руками.

      6. Ще один вид присідань

       
      1. Опустіться в позу для присідання, ви не вставатимете під час вправи;
      2. Опустіть коліна по черзі на підлогу;
      3. Почергово повертайтеся в позу присідання, не встаючи;
      4. Повторюйте так швидко, як можете.

      7. Супермен

       

      Пропрацьовує нижню частину спини, рухайтесь повільно.

      1. Ляжте на живіт, руки й ноги розставлені;
      2. Шия розслаблена, залучаєте корпус та спину, щоб одночасно підняти руки з ноги від підлоги настільки високо, наскільки можете;
      3. На вершині зупиніться на секунду, повільно поверніться на початкову позицію, повторіть.

      8. Звичайна планка з підняттям ноги

       

      9. Мертвий жучок

       
      1. Лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах під прямим кутом;
      2. Скоординованими рухами випрямляйте ліву ногу, а праву руку заводьте за голову; стежте, щоб низ спини був статичним на підлозі;
      3. Поверніться в початкову позицію, повторіть на інший бік.

      4. дивимось цікаву гру.


      БАЖАЮ ВСІМ ГАРНОГО ДНЯ!!!

Коментарі