фізичне виховання 4-а. дістанційне навчання 12.04.22
–
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Доброго дня, любі учні!
НОВІ ПРАВИЛА.
1.Якщо вчитель оголошує "Повітряна тривога в Зап.
обіласті" і закінчує конференцію, то ви;-зразу, не ПАНІКУЮЧИ, переходити в безпечне місце, при можливості вимикаючи гаджети,
-повідомляєте інформацію батькам, якщо вони не знають.
-в залежності від довжини тривоги вчитель додатково повідомить час продовження або перенесення конференції.
2.Якщо ви знаходитися в ін. облості і у вас лунає сирена (а у нас тихо ) виходите з конференції до безпечного місця, при можливості- пишете в групу, що у вас сирена.
3.Якщо ви знаходитися за кордоном під час тривоги у нас працюєте самостійно.
ЯКЩО НА ЧАС ПОЧАТКУ 1 УРОКУ В ЗАПОРІЖЖІ ТРИВОГА-НА УРОК НЕ ЗАХОДИТЕ, ВЧИТЕЛЬ ПОВІДОМИТЬ ІН. ЧАС.
ДОБРОГО ДНЯ, ЛЮБІ УЧНІ! ВІТАЮ ВАС НА УРОЦІ ФІЗКУЛЬТИРИ,ЯКИЙ ВИ СПРОБУЄТЕ ПРОТИ САМОСТІЙНО.
ТЕМА УРОКУ.
1.Правила поведінки при перших ознаках захворювання.
2. ЗРВ
3.Ходьба та біг.Метання малого
м'яча «із-за спини через плече» стоячи лицем і боком до напрямку метання.
4.Дихальні вправи.
Починаємо працювати!!!
Знайдіть зручне місце у вас вдома подалі від меблів і посуду. Перевірте безпечну відстань (руки в сторони і покрутитись). Видно екран? То ж дивіться на малюнок і працюйте в своєму темпі.
Метання малого м’яча є одним із складних видів легкої атлетики. У 5 класі вивчається спосіб метання м’яча «з – за спини через плече».
Для оволодіння цим методом треба вирішити декілька завдань:
розвивати і вдосконалювати в учнів гнучкість в плечових суглобах і в грудному відділі хребта;
координацію (рухливу спритність і швидкість рухів);
розвивати і вдосконалювати швидкісно – силові якості.
Метання малого м’яча розподіляється на фази: розбіг, кидок, гальмування. М’яч утримується вказівним та середнім пальцями, які розміщені позаду м’яча, а великий та підмізинний утримують його збоку. Кисть з м’ячем знаходиться на рівні голови.
З вихідного положення, учень стоїть обличчям до напрямку метання, ліва нога попереду на всій ступні, а права на крок позаду на носок. М’яч тримається у правій руці (або лівій) на рівні голови, інша рука розташована довільно. З цього положення праву ногу опустити на всю ступню (носок праворуч і зігнути в коліні). Праву руку (ліву) з м’ячем відвести униз – назад і в сторону, тулуб повернути і нахилити вправо, ліву руку підняти угору – вперед. Потім швидко випрямитися і повернути тулуб вліво у напрямку метання, права нога позаду на носок. Одночасно рука швидко рухається над плечем вперед – угору, погляд спрямований прямо. М’яч випускається під кутом 40 – 45 градусів. Тулуб по інерції нахиляється уперед, і виконується стрибок уперед з лівої ноги на праву.
Оволодівши технікою метання малого м’яча з місця, переходимо до вивчення перехресного кроку.
Перехресний крок виконується в такій послідовності: права нога знаходиться перед лівою на зовнішню сторону ступні праворуч. Спочатку перехресний крок виконується в повільному темпі, а потім швидкому і переходить вже в напівстрибок, гальмуючи.
Після засвоєння перехресного кроку, можна переходити до вивчення перших двох бігових кроків, які передують перехресному кроку. Бігові кроки поєднуються із перехресним кроком і наступним метанням.
4.Подивіться відео та спробуйте зробити це в домашніх умовах.
Коментарі
Дописати коментар