Дистанційний урок 30.03 4-а класу

 

Дистанційний урок 30.03 


НОВІ ПРАВИЛА.




1.Якщо вчитель оголошує "Повітряна тривога в Зап.обіласті"  і закінчує конференцію, то ви;-зразу, не ПАНІКУЮЧИ, переходити в безпечне місце, при можливості вимикаючи гаджети,


-повідомляєте інформацію батькам, якщо вони не знають.


-в залежності від довжини тривоги вчитель додатково повідомить час продовження або перенесення конференції.


2.Якщо ви знаходитися в ін. облості і у вас лунає сирена (а у нас тихо ) виходите з конференції до безпечного місця, при можливості- пишете в групу, що у вас  сирена.


3.Якщо ви знаходитися за кордоном під час тривоги у нас працюєте самостійно.


ЯКЩО НА ЧАС ПОЧАТКУ 1 УРОКУ В ЗАПОРІЖЖІ ТРИВОГА-НА УРОК НЕ ЗАХОДИТЕ, ВЧИТЕЛЬ ПОВІДОМИТЬ ІН. ЧАС.

 Шановні учні 4-а класу

Сьогодняшній урок. Ходьба та біг. Стрибок у довжину з місця. ЗРВ. Дихальні вправи"  Тож до роботи.

Як вид навчальної діяльності школярів групова діяльність багатофункціональна, тому що в ній учні показують високі результати засвоєння знань, формування вмінь. Пояснюється це тим, що під час групової форми роботи слабші учні виконують за обсягом будь-яких вправ на 20−30 % більше, ніж під час фронтальної. Крім того, дослідження показали, що групова форма роботи сприяє організації більш ритмічної діяльності кожного учня.

За технологічного підходу до організації групової діяльності важливу роль відіграють такі особливості організації роботи з учнями, як: − розподіл функцій та обов’язків між учасниками діяльності; − обмін думками; − взаємна вимогливість і допомога; − взаємоконтроль та взаємооцінка. Особливо це помітно на уроках фізичної культури і в позакласній роботі, коли вчитель фізичного виховання використовує змагальні методи роботи.

1.ЗРВ.
2.

 3.  Користь бігу

Біг — відмінне фізичне навантаження на організм. Якщо бігати заради отримання задоволення, тобто спокійно і розмірено, можна зняти нервову напругу, зміцнити серцевий м’яз, розвинути витривалість. Біг — найдешевший і найдоступніший вид тренування, тому він дуже популярний. Ігор Сподін докладно розповів, чим біг є корисним для здоров’я.

Оздоровчий біг зміцнює серцево-судинну систему:

  • збільшується кількість серцевих скорочень, що змушує кров рухатися швидше і краще розносити кисень до всіх органів;
  • прискорюється обмін речовин, активніше виводяться токсини;
  • мінімізується ризик утворення тромбів і знижується ймовірність виникнення інфаркту, завдяки тому, що кров стає менш в’язкою;
  • зміцнюються стінки серця, збільшується його систолічний об’єм.

Також пробіжки допомагають нормалізувати роботу печінки. У разі глибокого дихання орган активно насичується киснем і масажується діафрагмою, отже, відтік жовчі відбувається інтенсивніше, очищаються жовчні протоки.

Біг є корисним і для дихальної системи. Як марафонець зі стажем, Ігор Сподін рекомендує бігати на свіжому повітрі незалежно від погоди й пори року. Навіть повільний біг змушує людину дихати частіше і глибше, легкі добре вентилюються, з часом виробляючи стійкість до простудних захворювань. Особливо корисно бігати колишнім курцям, які бажають швидше відновитися після шкідливої звички.

Постійне заняття бігом підвищує швидкість ліпідного обміну, тому у бігунів немає проблем із зайвою вагою і супутніми хворобами, а фігура завжди підтягнута і гарна. Для нормалізації маси тіла не потрібна особлива техніка оздоровчого бігу, але необхідно прислухатися до порад досвідчених фахівців, щоб не нашкодити собі.


 Ходьба здійснюється шляхом багаторазового переміщення нашого центру маси над однією, а потім іншою ногою. У ходьбі завжди є принаймні одна нога в контакті з землею, але під час бігу є короткий період, коли жодна нога не торкається землі.

Ходьба вимагає менше загальної аеробної енергії, що є перевагою перед бігом, за словами співавторки дослідження Клариси Вайтгінг: "Ми вважаємо, що чергування ходьби та бігу має свої переваги. Головне правило: обирайте той спосіб руху, у якому вам буде комфортно".




4.  ДИХАЛЬНІ ВПРАВИ.

УСЕ БУДЕ ДОБРЕ . МИ З УКРАЇНИ.

Коментарі